Siclovan Florina Maria

Educatoare

Numele meu este Siclovan Florina Maria,am absolvit Facultatea de Stiinte ale Educatiei si Asistenta Sociala,specializarea Pedagogia invatamantului primar  si prescolar.

Ocup postul de prof.inv prescolar la Gradinita Privata Sportiva Campionii Arad la grupa mica.

Pentru completarea studiilor,in prezent sunt masteranda anul I la Politici si strategii ale formarii competentelor pentru cariera didactica,UAV.

Sunt un cadru didactic responsabil si iubitor,imi place sa ma implic in tot felul de activitati,sunt sociabila,intalegatoare si rabdatoare.

Cea mai mare calitate pe care eu,cred ca o am este faptul ca iubesc copiii,incerc sa ii intaleg.

Sunt deschisa la tot ceea ce inseamna nou,imi implinesc si duc sarcinile pana la capat.